Dawno nie było nic o kartach


Z założenia jest to blog o kartach tarota a w ostatnim czasie jakoś mało było tutaj postów na ten temat, czas więc trochę nadrobić zaległości.

Napisała dziś do mnie z prośbą pani M., która chciała wiedzieć czy mężczyzna, z którym przez większość czasu jest w związku na odległość naprawdę poważnie o niej myśli. Niestety, karty nie miały pozytywnego przesłania dla Pani pytającej. W moim odczuciu wręcz jasno powiedziały, że Pan J., którego dotyczyło pytanie, myśli o swoim związku raczej w kategoriach niezobowiązującego romansu, do tego jest on mężczyzną bardzo oziębłym, który skupia się na swoich sprawach i żyje pracą. Pani M. go kocha, ale jest to raczej miłość platoniczna. Pani M. jeszcze czeka na jakiś ruch ze strony tego Pana, niestety jej cierpliwość jest już na granicy. Na pocieszenie jednak powiem, a raczej napiszę, że numerologicznie Ci Państwo naprawdę mają szansę na fajny związek.

Pani M. powiedziała mi także, że jest pokłócona ze swoim ukochanym i teraz ze sobą nie rozmawiają w związku z czym chciałaby wiedzieć czy Pan J. się jeszcze odezwie? Moje karty odpowiedziały Królem Kielichów, Czwórką Monet oraz Siódemką Buław, co możemy rozumieć jako przejściowe problemy. Kolejne pytanie Pani M. brzmiało czy kiedyś uda nam się razem zamieszkać? Na to pytanie tarot odpowiedział takimi kartami:
Moim zdaniem oznacza to, że jest duża szansa na to wspólne zamieszkanie, ale jeśli do tego dojdzie, to będzie to z inicjatywy Pani pytającej.
Dawno nie było nic o kartach Dawno nie było nic o kartach Reviewed by Tarot Marsylski on lipca 29, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.