Planer wróżki czyli jak organizuję swoje magiczne działania

Kiedy kilka miesięcy temu zaczynałam swoją przygodę z ezoteryką i robiłam rozpoznanie środowiska poprzez oglądanie różnych magicznych kanałów na YouTube i poprzez przeglądanie różnych stron w internecie, szybko doszłam do wniosku, że jeśli faktycznie chcę być dobrą tarocistką to po pierwsze muszę mieć planer, który będzie mi pomagał w planowaniu działań magicznych i ogólnej pracy. Na kanale wróżki Joanny Wiśniewskiej zobaczyłam, że ma ona planer, który zrobiła własnoręcznie a jego wykonanie oparła na wkładzie segregatorowym, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, bo zawartość w każdej chwili można dowolnie wymienić. Niestety, mi ze wzglęu na niepełnosprawność moje zdolności manualne nie pozwalają na wykonanie własnoręcznie planera, ale sugerując się tym co zobaczyłam u pani Joanny zaczęłam przeglądać Allegro (www.allegro.pl), na którym bardzo często robię zakupy i natrafiłam na organizery z firmy Miss planner (www.missplanner.pl). Nie są to produkty tanie, jeśli chodzi o cenę, ale na stronie firmy można znaleźć bardzo fajne promocje. Poza tym produkty są naprawdę dobrej jakości.

Ja zakupiłam sobie zestaw w skład, którego wchodzi sto kartek boullet w kropeczki oraz 6 zakładek indeksujących w takie zygzaki. Każda zakładka jest w innym kolorze. Kolory tych przekładek to: niebieski, fioletowy, zielony, pomarańczowy, łososiowy i żółty.
Warto także dodać, że produkt przychodzi do nas zapakowany jak na prezent w folię i czerwoną wstążkę, która jest zawiązana w kokardę. Ja swój planer dostałam na początku miesiąca i tak sobie zorganizowałam jego działy:
1. Numerologia - zapisuję tutaj imiona i cyfry numerologiczne osób, które proszą mnie o wróżbę.
2. Zapisy na wróżby i inne ważne wydarzenia lub daty.
3. Pamiętnik zmian jakie zaszły we mnie i moimotoczeniu po wzięciu udziału w różnych rytuałach magicznych.
4. "Zeszyt" wdzięczności, w którym każdego dnia zapisuję za co jestem wdzięczna losowi, Bogu, Wszechświatowi, w danym dniu.
5. Różności - w tym dziale zapisuję nazwy talii kart, które gdzieś wypatrzę a które mi się podobają, nazwy innych gadżetów magicznych, w które z czasem się zaopatrzę, ale także adresy przydatnych stron internetowych, czyli totalny misz-masz.

Tak więc widzicie, że organizer i Księga Cieni, o której też kiedyś napiszę to podstawa w tej branży.☺️
Planer wróżki czyli jak organizuję swoje magiczne działania Planer wróżki czyli jak organizuję swoje magiczne działania Reviewed by Tarot Marsylski on lipca 22, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.