Bez pracy nie ma kołaczy


Poznałam ostatnio pewną Panią, która postanowiła zmienić miejsce pracy, choć chce pozostać w tej branży, w której pracowała dotychczas. Była to branża dość nietypowa jak na kobietę, bo motoryzacyjna. Pytająca zadała moim kartom trzy pytania, ale ja przedstawię Wam tutaj tylko dwa i dwie odpowiedzi na nie, gdyż to trzecie było zbyt szczegółowe w związku z czym nie chciałabym, aby ten post stał się dla potencjalnego pracodawcy sugestią, która może być zarówno pozytywna jak i negatywna.

Przechodząc do pytań to pierwsze pytanie brzmiało czy znajdę pracę? Odpowiedź jakiej udzieliły karty jest bardzo pozytywna i brzmi: Jest to dla ciebie najlepszy czas na znalezienie pracy i uda ci się tego dokonać, jeśli będziesz kierowała się rozwagą i szukała metodycznie.

Drugie pytanie mojej klientki dotyczyło czasu w jakim pytająca znajdzie pracę. Karty pokazały: 6 Kielichów, 3 Buław i 2 Kielichów, co osobiście interpretuję jako od 2 do 6 tygodni, bo pamiętajcie, że w tarocie kielichy z reguły oznaczają tygodnie.
Doradziłam także Pani pytającej skrypt runiczny na znalezienie pracy. Skrypt ten składa się z run: Sowilo, Tiwaz, Fehu oraz Algiz. 
Bez pracy nie ma kołaczy Bez pracy nie ma kołaczy Reviewed by Tarot Marsylski on sierpnia 04, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.