Co zrobić, kiedy ukochane zwierzątko nie wraca do domu?

Nie wiem czy wiecie, ale bardzo wielu pogan i ludzi ezoterycznych odczuwa szczególną więź ze zwierzętami. Traktujemy je tak jakby były członkami naszej rodziny. Ja sama do niedawna miałam w domu trzy koty - dwie rude kotki i czarnego kocura. Niestety, ostatnio obie kotki zginęły pod kołami samochodów, ponieważ wyszły na ulicę, która jest bardzo ruchliwa. Osobiście uwielbiam koty, choć od kilkunastu lat marzę o tym, by zostać szczęśliwą poiadaczką Yorkshire Terriera z rodowodem. Mam nadzieję, że gdy już będę mieć elektryczny wózek inwalidzki, który sprawi, że stanę się bardziej samodzielna, będę mogła zrealizować to marzenie.

Wszyscy, którzy mieszkają na wsi lub w małych prowincjonalnych miasteczkach a posiadają koty lub psy, zapewne mają ten sam problem co ja czyli ich zwierzęta wychodzą i nigdy tak naprawdę nie wiadomo kiedy wrócą w związku z czym postanowiłam napisać post o magicznym sposobie, który można wykorzystać, aby nasz zwierzak wrócił do domu, gdy już wyjdzie. Jest to bardzo prosty i całkowicie bezpieczny rytuał, do którego będziemy potrzebować:

  • 1 niebieską świecę,
  • świecę ołtarzową,
  • 1 wykałaczkę
  • zdjęcie naszego ulubieńca.
Jak zwykle podczas rytuałów najpierw zapalamy świecę ołtarzową i pozwalamy jej palić się przez 10 minut, aby w ten sposób oczyściła naszą magiczną przestrzeń. Potem wykałaczką ryjemy na niebieskiej świecy imię zwierzaka i sawiamy ją na zdjęciu pupilka. Czekamy aż niebieska świeca wypali się do końca, a gdy to już się stanie, kładziemy jej resztki na legowisku lub w ulubionym miejscu pieska lub kotka.
Co zrobić, kiedy ukochane zwierzątko nie wraca do domu? Co zrobić, kiedy ukochane zwierzątko nie wraca do domu? Reviewed by Tarot Marsylski on sierpnia 17, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.