Skrypt runiczny na przyrost pieniędzy

Po tym jak ostatnio uruchomiłam na blogu runiczne pogotowie, napisała do mnie maila pewna Pani, która poprosiła o wróżbę i skrypt runiczny na poprawę sytuacji finansowej, ponieważ od dłuższego już czasu walczy o to, by wyjść z długów. Doradziłam tej Pani powyższy skrypt, składający się z run: Dagaz, Iwaz, Durisaz, Fehu i Odala, który był wsparty jej runą osobistą, runą Isa, ponieważ wsparcie runy osobistej sprawia, że skrypt staje się skryptem osobistym.Bardzo wierzę w to, że zadziała tak jak powinien, ponieważ ta Pani naprawdę wydawała się być bardzo miła. Nie wiem jak to robią inni runiści, ale ja przygotowując osobisty skrypt runiczny robię tak, że runa osobista go otwiera i zamyka. 


Tak więc skrypt Pani B. wyglądał tak jak ten na powyższej ilustracji. Gdyby ktoś z Was potrzebował takiego lub innego skryptu runicznego, wszystkich zapraszam do kontaktu, na pewno nikogo nie pozostawię bez pomocy.

Skrypt runiczny na przyrost pieniędzy Skrypt runiczny na przyrost pieniędzy Reviewed by Tarot Marsylski on września 05, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.