Rytuał spalania negatywnych energii

O rytuale spalania negatywnych energii miałam napisać już dawno, ale tak mi jakoś schodziło, że w końcu o tym zapomniałam, dopiero post pewnej młodej kobiety, która skarżyła się w mediach społecznościowych na swoją teściową, mi o tym przypomniał.

Niektórzy ten rytuał nazywają rytuałem spalania negatywnych ludzi, nie jest to jednak do końca po pierwsze dlatego, że tak naprawdę nie jesteśmy w stanie nikogo fizycznie spalić, bo gdyby tak było najprawdopodobniej bylibyśmy seryjnymi mordercami a nie wiedźmami, wróżkami, czarownicami. Po drugie umówmy się, że nikt nie jest z gruntu zły i nikt nie zasługuje na to, by go żywcem palić. Tak więc jest to po prostu rytuał spalania negatywnej energii skierowanej w naszą stronę.

Czego będziemy potrzebować do wykonania tego rytuału:
  • czarna świeca separacyjna, którą możecie kupić tutaj: Magoi Agni
  • kartka papieru,
  • długopis,
  • olejek sosnowy.

Jak zrobić rytuał? 10 minut przed rozpoczęciem rytuału zapalamy świecę ołtarzową, by oczyścić przestrzeń, potem piszemy na kartce imię i nazwisko osoby, której energię chcemy spalić. W kolejnym kroku nacieramy świecę olejkiem skupiając się nad naszą intencją, na koniec zapalamy świecę (czarną) i w jej płomieniu spalamy kartkę. Teraz zostaje nam tylko czekać aż wypali się do końca i zakopać jej resztki daleko od domu.
Rytuał spalania negatywnych energii Rytuał spalania negatywnych energii Reviewed by Tarot Marsylski on października 04, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.