Skrypt runiczny na przyciągnięcie konkretnych rzeczy

Dziś chciałam Wam pokazać nie jeden, ale aż trzy skrypty runiczne. Pierwszy na przyciągnięcie miłości, który sama również posiadam, bo naprawdę bardzo wierzę w to, że pomoże mi on przyciągnąć, jeśli nie miłość to chociaż, uwagę mężczyzny o którym w ostatnim czasie nie mogę przestać myśleć. 
Zdecydowałam się na ten skrypt, ponieważ kilka dni wcześniej przeprowadziłam w mediach społecznościowych ankietę, w której zapytałam o to, co powinnam w tej sytuacji zrobić. Jak widzicie powyżej 66% głosujących wybrało runy na przyciągnięcie tego chłopaka. Przez bardzo wiele lat byłam zakochana w kimś innym i mimo tego że nigdy nie był to dla mnie powód do szczęścia i radości, to zawsze wychodziłam z założenia, że tak już będzie zawsze, teraz trudno mi się przyznać do tego, że zależy mi na kimś nowym, ale cieszę się, że wyniki głosowania są takie a nie inne. Szkoda tylko, że nie mam pomysłu i odwagi do tego, by spróbować się do niego zbliżyć... Wracając jednak do samego skryptu to składa się on z run: Kenaz, Mannaz, Fehu, Kenaz. W moim przypadku tak się szczęśliwie złożyło, że runa Kenaz jest runą osobistą tej osoby, którą chciałabym przyciągnąć.

Kolejny skrypt na pewno przyda się nowożeńcom, którzy w dużym stopniu często chcą zbudować własny dom. Ten skrypt składa się z następujących run: Kenaz, Odala, Fehu, Kenaz i wspiera zarówno budowę jak i zakup domu.

Trzeci skrypt, to skrypt na przyciągnięcie samochodu, również składający się z czterech run, takich jak: Kenaz, Raido czyli runa podróży, Fehu czyli runa pieniędzy i zamykająca skrypt Kenaz a konkretnie jej lustrzane odbicie.
Skrypt runiczny na przyciągnięcie konkretnych rzeczy Skrypt runiczny na przyciągnięcie konkretnych rzeczy Reviewed by Tarot Marsylski on października 10, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.