Te znaki zodiaku starzeją się wolniej

Zodiak składa się z 12 znaków i każdy z nich charakteryzuje się indywidualnymi cechami, jednak tylko trzy z nich posiadły dar, dzięki któremu starzeją się wolniej, oto one:
Koziorożec - W młodości jest nieśmiały i zamknięty w sobie, do tego stopnia zamknięty w sobie, że unika patrzenia innym w oczy. Dopiero po przekroczeniu 30 roku życia przechodzi transformacje i rozkwita stając się eleganckim człowiekiem pełnym osobistego uroku. Ten znak zodiaku emanuje życiową energią i pewnością siebie. W okresie starości zmarszczki na twarzy Koziorożca nie szpecą, a raczej dodają mu uroku.
Strzelec - to typowy Piotruś Pan czyli osobowość, która nigdy nie dorasta i nawet jak nie jest za dobrze, to jest wesoły jak małe dziecko. Ta jego wrodzona wesołość sprawia, że zawsze daje mu się mniej lat niż ma w rzeczywistości. Osoby starsze spod tego znaku bardzo często mają zmarszczki mimiczne, ale są one efektem wesołego usposobienia a nie starości.
Skorpion - Pluton to planeta odnowy i regeneracji, która jest przypisana właśnie do tego znaku zodiaku. Dzięki temu czas dla Skorpiona właściwie stoi w miejscu. Osoby spod tego znaku mają problem z uzewnętrznianiem swoich uczuć i bardzo często zachowują kamienną twarz, co jest najlepszym sposobem, by uniknąć pojawienia się zmarszczek.

Źródło: Onet
Te znaki zodiaku starzeją się wolniej Te znaki zodiaku starzeją się wolniej Reviewed by Tarot Marsylski on października 23, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.