Onyks - siła i moc w samotności

Kamień ten pomoże ci stać się kowalem własnego losu. Pogłębia poczucie kontroli nad własnym życiem, jego moc jest naprawdę duża. Osoby noszące biżuterię z onyksu cechują się determinacją, wytwałością, odwagą oraz stanowczością, niestety, bardzo często mają jednak problemy z nawiązywaniem głębszych relacji.

Jeżeli często musisz stawiać czoła sytuacjom stresowym lub masz problem z podejmowaniem decyzji - onyks jest kamieniem dla Ciebie. Jest to także bardzo dobry kamień dla osób po tak traumatycznych przeżyciach jak, np. nieudane małżeństwo, ponieważ pomaga w uwolnieniu od przeszłości. 

Dzięki jego działaniu łatwiej zmienimy swoje, może niezbyt dobre, nawyki, podnosi samoocenę, pomaga zakończyć toksyczne związki i relacje. Bardzo dobrze chroni przed negatywną energią oraz takimi emocjami jak smutek, żal czy irytacja, ma także właściwości lecznicze - dobrze działa na różnego rodzaju dolegliwości dermatologiczne. Wspiera kości i zęby, regeneruje serce i nerki oraz pomaga przy atakach padaczki.

Źródło: www.jubiler.pl
Onyks - siła i moc w samotności Onyks - siła i moc w samotności Reviewed by Tarot Marsylski on listopada 23, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.