Wesołe znaki zodiaku

Dziś księżyc w nowiu, z tej okazji większość ezoteryków pisze i nagrywa vlogi o rytuałach. Ja jednak nie chcę być jak wszyscy i postanowiłam napisać krótki post o pięciu znakach zodiaku, które z natury są wesołe. Pierwszy z nich to Byk.
Osoby spod tego znaku są tak samo urocze jak uparte. Żyją nie wchodząc w cudzą przestrzeń i sami też nikogo w swoją przestrzeń nie wpuszczają. Dużą zaletą Byka jest to że nigdy nie osądza nikogo, do tego ma pozytywny stosunek do świata i spotykanych w życiu ludzi. Byki są bardzo cierpliwe względem innych, ale w ludziach, którzy je otaczają szukają czegoś wyjątkowego.
Osoby spod znaku Raka zawsze są miłe dla tych, na których im zależy. Lubią organizować przyjęcia podczas których dbają o to, by ich goście jedli i pili tylko to, co najbardziej lubią oraz żeby czuli się komfortowo w ich towarzystwie. Ludzi spod tego znaku charakteryzuje duża cierpliwość oraz ciepło, lubią także być pomocni.
Zodiakalne Wagi zawsze wiedzą co powiedzieć, aby inni poczuli się lepiej. Wagi lubią ludzi i ludzie lubią Wagi. Bardzo często jest tak, że gdy śmieje się osoba spod tego znaku, śmieje się także jej otoczenie.
Strzelec zawsze optymistycznie patrzy w przyszłość i na to, co go otacza, nawet gdy sytuacja jest trudna on potrafi znaleźć w niej coś dobrego, pozytywnego. Inni chcą przebywać w towarzystwie Strzelca, ponieważ wtedy czują, że ich wszystkie kłopoty to tylko stan przejściowy. Najczęściej jednak ten znak zodiaku przyciąga do siebie ludzi szczęśliwych, ponieważ sam taki jest.
Osoby spod znaku Ryb bardzo często są miłe i opiekuńcze ponadto zawsze chętne do pomocy tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dla Ryb bardzo ważne są uczucia innych oraz jakość ich własnego życia w związku z czym przywiązują dużą wagę do pracy nad swoim charakterem.

Źródło: www.ohme.pl
Wesołe znaki zodiaku Wesołe znaki zodiaku Reviewed by Tarot Marsylski on listopada 07, 2018 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.