Słońce w znaku Wodnika

Wczoraj Słońce weszło w znak Wodnika, co zbiegło się z tak zwanym Super Księżycem. Słońce w Wodniku pozostanie aż do 18 lutego. Wodnik jest stałym znakiem powietrznym rządzącym nową epoką, w której obecnie żyjemy. Znajduje się we władaniu rewolucyjnej planety Uran, której domenami są rewolucja, zmiana i bunt.

Kiedy Słońce przebywa w znaku Wodnika, możesz spodziewać się tego, co nieoczkiwane. Jeśli coś ci przeszkadza, teraz może nadejść inspiracja, od czego zacząć, aby wprowadzić zmiany. Słońce w znaku Wodnika sprzyja pracy nad rozwijaniem samoświadomości i zwiększaniem jej u innych. To dobry moment na zastanowienie się, z jakich ograniczeń musisz się wyswobodzić, w jaki sposób służy ci twoja inwencja, jaka jest twoja najbardziej oryginalna cecha i jaką masz wizję przyszłości.

W magii możesz wykorzystać ten czas na rytuały odcinające od niesprzyjających osób i sytuacji oraz na stworzenie nowych związków. W czasie, gdy Słońce przebywa w znaku Wodnika, wypada sabat Imbolc, magiczne święto światłą, któremu poświęcę osobny post.

Jeśli urodziłeś się pod znakiem Wodnika, pociągają cię rzeczy nowoczesne i jesteś skoncentrowany na przyszłości. Wyróżniasz się z powodu swojej oryginalności i akceptujesz tę cechę u innych ludzi. Twoje fascynujące cechy i bystry umysł przyciągają innych. Wydaje się, że wybaczą ci oni skłonność do bycia krnąbnym albo przymykają na nią oko. Możesz być bowiem irytująco niestabilną i chłodną osobą oraz zaniedbywać ludzkie uczucia, przez co długotrwałe relacj z tobą bywają dość trudne.

Kiedy już decydujesz się na małżeństwo, angażujesz się w związek całkowicie i bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Abyś pozostał wierny, musisz mieć poczucie, że jesteś potrzebny partnerowi i dzieciom. 

Spędzasz dużo czasu poza domem, zwłaszcza jeśli skupisz się na aktywności zawodowej, ale czerpiesz ogromną radość z rodzinnych interakcji - zwłaszcza podczas wakacji i uroczystości. Twój dobry nastrój dodaje otuchy wszystkim otaczajacym cię osobom.

Ze znakiem Wodnika jest związany żywioł powietrza i to on pełni dla ciebie najsilniejszą funkcję ochronną. Twoje ogromne pragnienie wolności ułatwi ci przełamywanie negatywnych czarów, klątw i uzależnień. Znakomicie sprawdzisz się w rytuałach magicznych, których celem jest uwolnienie oraz zerwanie ślubów i zobowiązań. Masz także naturaln zdolności do projekcji astralnej i zdolnego postrzegania. By uwolnić swoją migiczną moc, musisz być głęboko przekonany o tym, że jesteś niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Znak Wodnika wspierają wibracje koloru niebieskiego i szarego. Twoimi talizmanami są turkus, szafir, a także sokole oko, obsydian, ametyst i cyrkon. Słowo klucz dla Wodnika brzmi: "Wiem".

Źródło: "Czaromarownik" 2019                                 
Słońce w znaku Wodnika Słońce w znaku Wodnika Reviewed by Tarot Marsylski on stycznia 21, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.