Haul zakupowy czyli wróżkowe zakupy


Długo zastanawiałam się nad tym postem a raczej nad jego formą ze względu na to, że według polityki firmy pana Marka Zuckerberga mój blog niespełnia standartów Facebooka i Instagrama. Najbardziej pasowałaby mi taka forma jak tutaj, ale przez brak możliwości publikowania adresu bloga na tych dwóch wyżej wspomnianych platforma, dotarłby do bardzo małej grupy ludzi w związku z czym zrobię go w dwóch formach.

W tym poście chciałam Wam pokazać i opisać trzy rzeczy, które każdej tarocistce na pewno się przydają. Pierwszą z nich jest miejska torebka firmy Nobo z pomponem.
Jest to mała torba miejska, nie mieszcząca formatu A4, ale zaletą tej torebki jest ogromna ilość kieszeni. Torebka ta dostępna jest na rynku w 4 kolorach: czerwonym, niebieskim, granatowym i czarnym. Ja ostatnio bardzo polubiłam czerwony, więc taki też kolor wybrałam.

Ta przednia część torebki w paski, zamykana jest na taki magnetyczny guzik. Od góry widzimy dwie duże kieszenie zasuwane na suwak. Wewnątrz tej pierwszej dużej kieszeni znajdziemy małą także zasuwaną na suwak. W drugiej także, choć już bez suwaka, ale jej kształt jest idealny do przechowywania długopisów.
Tył torebki tak samo jak przód jest zadrukowany motywem w paski i znajdziemy tam średniej wielkości kieszeń na zasuwak. Pasek do torebki jest regulowany, choć niestety nieodpinany. Jedynym minusem tej torebki jest fakt, że w moim przypadku pompon był zbyt słabo zszyty i już po 5 dniach od zakupu odpadł roztargany. Cena tej torebki to w www.eobuwie.pl 139 zł. w www.allegro.pl natomiast 129 zł.

Kolejnym produktem, który chciałam Wam pokazać jest słuchawka bluetooth marki Basseus A01.
Słuchawka ta nie jet produktem z najwyższej półki, ale jest kompatybilna z systemem android i działa bardzo dobrze. Po pełnym naładowaniu możemy jej używać przez około 3 godziny. Kiedy słuchawka jest rozładowana, dioda, którą widzimy na powyższym zdjęciu pali się na czerwono, gdy zaś jest naładowana na biało. W komplecie z słuchawką otrzymujemy: silikonową zawieszkę na ucho, ładowarkę, zapasową gumkę. Cena słuchawki to około 50 zł. Ja co prawda jej nie kupiłam tylko dostałam od znajomego, ale sprawdziłam cenę w sieci.

Trzecia rzecz to kołonotatnik Every Icon Tells a Story

Ma około 90 kartek z dobrej jakości papieru w taką fajną dużą kratkę.
Dużą zaletą tego zeszytu jest to, że nie ma na nim ani nadrukowanych ani naklejonych informacji o producencie, które z reguły szpecą okładki. Cena takiego kołonotatnika to około 20 zł.

Postanowiłam że wykorzystam go do opracowywania dla Was karty dnia. Ta nowość pojawi się w moich mediach społecznościowych już 1 kwietnia czyli w najbliższy poniedziałek.
Haul zakupowy czyli wróżkowe zakupy Haul zakupowy czyli wróżkowe zakupy Reviewed by Tarot Marsylski on marca 30, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.