Bindruna chroniąca przed niewłaściwymi osobami

Człowiek z natury należy do istot stadnych, w związku z czym chyba każdy z nas, przynajmniej raz w życiu przebywając w jakiejś większej grupie ludzi odniósł wrażenie, że jedni ludzie bardziej nam odpowiadają inni mniej. Niektórzy twierdzą, że jest to kwestia różnicy charakterów a inni uważają, że jest to sprawa naszej energetyki, i jedna i druga możliwość jest tak samo prawdopodobna.

Najlepiej byłoby unikać ludzi o takiej energetyce, którą odczuwamy jako negatywną, z reguły jednak jest to bardzo trudne lub po prostu niemożliwe. Co zrobić? Zastosować odpowiednią bindrunę.

Co to jest bindruna?
Bindruna to połączenie dwóch lub większej ilości run w jedną, jak np. na powyższej ilustracji. Bindruna ta składa się z dwóch run: Algiz i Durisaz.

Runa Algiz
Algiz to najsilniejsza runa ochronna w całym futharku starym. Wyglądem przypomina trochę literę "Y", choć odpowiada literze "Z". Nie pamiętam czy już wam o tym wspominałam, ale do każdej runy przypisane jest jakieś zwierzę. W przypadku Algiz tym zwierzęciem jest łoś, a konkretnie jego rogi.

Runa Durisaz 
Runa Durisaz przypomina dużą literę "D", choć w pewnym sensie może też przywodzić na myśl "P". Odpowiada jednak głosce "th". Jest to runa konfliktów oraz silnych charakterów, a przypisane do niej zwierzę to wąż.
Bindruna chroniąca przed niewłaściwymi osobami Bindruna chroniąca przed niewłaściwymi osobami Reviewed by Tarot Marsylski on kwietnia 13, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.