Wiedźmiński sposób na zajście w ciążę

Nie znacie mnie zbyt dobrze prywatnie, ponieważ ten blog ma za zadanie ukazywać Wam tylko magiczną stronę mojego życia, poza tym ja już nie jestem w wieku, w którym chciałabym się wszystkim ze wszystkiego spowiadać, dlatego też ponad rok temu zrezygnowałam z pisania poprzedniego bloga, który był dziennikiem. Jest jednak rzecz, o której chciałabym Wam tutaj napisać i zaraz to zrobię... 

Nie wiem czy wiecie, ale od zawsze lubiłam historię Polski, szczególnie okres I i II wojny światowej oraz czasy komunizmu. Moje zamiłowanie do tego czasookresu najczęściej objawia się czytaniem na ten temat oraz oglądaniem wszelkiego rodzaju filmów i seriali. 

Ostatnie kilka tygodni, dokładnie 13, poświęciłam na oglądanie serialu "Stulecie Winnych", który powstał na podstawie powieści w trzech tomach o tym samym tytule autorstwa Ałbeny Grabowskiej. Tak mocno zafascynowałam się tym serialem, że pewnego dnia wybrałam się do najbliższego salonu Empik i kupiłam całą trylogię w takim specjalnym boksie + dodatek, pt. "Stulecie Winnych - Opowiadania".
Pewnie zastanawiacie się dlaczego postanowiłam Wam o tej serii książek tutaj napisać skoro nie dotyczą one ezoteryki, ale to nie jest tak do końca, bo i w nich znajdujemy elementy ezoteryczne. Przde wszystkim jedna z bohaterek tej powieści - Anna Winna - posiada dar widzenia aury i przewidywania przyszłości poprzez wizje, a po drugie w "Opowiadaniach" jest opisana historia kobiety, która nie mogła zajść w ciążę i udała się do wiejskiej babki, która parała się też magią po poradę.

To właśnie ten sposób chiałam Wam tutaj przybliżyć, choć w obecnych czasach ze względu na duże skażenie środowiska nie można go użyć. Sposób ten polega na tym, iż tuż przed nowiem należy nazbierać wody deszczowej, dodać do niej lubczyku i codziennie w nocy od nowiu do pełni wypijać jej trochę patrząc na księżyc i prosząc go, by nas, kobiety, napełnił. 

Jak już pisałam wcześniej picie w tych czasach wody deszczowej nie jest ani bezpieczne ani tym bardziej zdrowe, ale przynajmniej możemy się domyślić do czego uciekały się kobiety, które chciały być matkami a nie miały dostępu do medycyny.
Wiedźmiński sposób na zajście w ciążę Wiedźmiński sposób na zajście w ciążę Reviewed by Tarot Marsylski on czerwca 25, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.