Magiczny sposób na spokojne dzieci

Dawno mnie tu nie było, chociaż nie tak do końca, ponieważ opublikowałam kilka lifestyle'owych postów na Instagramie. Dawno też nie publikowałam nic o magii praktycznej, więc nadszedł czas na nadrobienie zaległości. Post ten jak widzicie na zdjęciu będzie dotyczył magii świec.

Rytuał, który zaraz tutaj opiszę sprawia, że dzieci, z którymi obcujemy są spokojniejsze, tak więc jest to dobry post nie tylko dla rodziców, ale także dla nauczycieli.

Do wykonania tego rytuału potrzebujemy:
  • niebieską świecę,
  • kartkę,
  • długopis.
Aby wykonać rytuał zapalamy świecę i czekamy dziesięć minut. Po tym czasie tworzymy na tej kartce listę dzieci, które chcemy uspokoić, ochronić. Gdy już mamy listę wypowiadamy następujące zaklęcie:

"Ja [imię i nazwisko] ochraniam Was, oczyszczam, daje Wam spokój w wasze głowy i serca. Dla dobra wszystkich, bez szkody dla nikogo".

Po wypowiedzeniu tych słów spalamy tę listę osób w płomieniu świecy i czekamy aż świeca wypali się do końca. Resztki świecy jak po każdym innym rytuale oddajemy, któremuś z żywiołów czyli np. spuszamy w toalecie lub zakopujemy w ziemi.

Tutaj kupisz świece

Źródło: Kanał YouTube Joanny Wiśniewskiej
Magiczny sposób na spokojne dzieci Magiczny sposób na spokojne dzieci Reviewed by Tarot Marsylski on lipca 11, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.