Olejek na zdrowy sen

Od dnia kiedy założyłam tę stronę chyba jeszcze nigdy nie opublikowałam posta wcześniej niż w okolicach godziny osiemnastej, ale zawsze musi być ten pierwszy raz zwłaszcza, gdy chce jest się nastawionym na potrzeby czytelników.

Do opublikowania tego wpisu zainspirowały mnie problemy ze snem mojego dziesięciomiesiecznego siostrzeńca, który z tego, co mówi mi moja siostra po pierwsze dość mocno odbiera energię księżyca a po drugie ma kłopoty z wchodzeniem w fazę REM. Ja osobiście również zmagam się z tym problemem, dlatego też często słucham przed snem nagrań typu "Delta snu". Myślę jednak, że dla ludzi mieszkających w bloku lepszym sposobem będzie stosowanie olejku na zdrowy sen, poniżej znajdziecie grafikę ze składnikami, które po prostu wystarczy wymieszać.
Grafika niebawem pojawi się także na moim Instagramie, by nie tylko ci, którzy korzystają z komputerów i laptopów mogli z niej korzystać, ale także ci, którzy korzystają z tabletów i komórek. 

Decydując się na korzystanie z tego olejku warto pamiętać, że trzeba nim posmarować: czoło, skronie, nadgarstki oraz stopy.

Źródło: bialamagiawiedzmowyzakatek.blogspot.com
Olejek na zdrowy sen Olejek na zdrowy sen Reviewed by Tarot Marsylski on lipca 12, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.