Te znaki zodiaku do siebie nie pasują

Kiedy klienci proszą mnie o wróżbę bardzo często podają swoją datę urodzenia, by dowiedzieć się co o nich mówi numerologia. Warto jednak wiedzieć i pamiętać, że nasz charakter określa także ascendent, o którym kiedyś napiszę szerzej oraz znak zodiaku. 

Dziś chciałabym Wam przybliżyć temat znaków zodiaku, które nigdy nie stworzą dobrego związku, jeśli mówimy o horoskopie miłosnym. Takich par w horoskopie miłosnym mamy tylko trzy:

  • Baran - Byk
  • Bliźnięta - Koziorożec
  • Lew - Panna
Baran to człowiek uparty i nieugięty, natomiast Byk to osoba pełna uczuć i emocji. Te dwa znaki zodiaku również różni podejście do finansów: Baran nie przywiązuje do nich wagi i jest hojny, natomiast Byki są racjonalne i bardzo ostrożne.

Koziorożce to ludzie surowi, lubiący ład i porządek oraz bardzo zamknięci w sobie. Bliźnięta natomiast są otwarte, towarzyskie i uwielbiają być w centrum uwagi. Niestety, są też lekkomyślne i beztroskie czego Koziorożec nie może znieść.

Lwy bardzo często są niezależne i nade wszystko nie znoszą krytyki pod swoim adreem. Bardzo często wychodzą też z założenia, że to otoczenie ma się dostosować do nich a nie oni do otoczenia. Panny natomiast mają skłonność do wytykania błędów i robienia przykrych uwag, co dla idealistów może być bardzo denerwujące. Różnice mogą także pojawić się w kwestii pieniędzy, Lew lubi pieniądze wydawać a Panna woli oszczędzać.

Źródło: Sputniknews

Te znaki zodiaku do siebie nie pasują Te znaki zodiaku do siebie nie pasują Reviewed by Tarot Marsylski on października 09, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.