Dwupunkt dla Australii

Od kilku dni Australia walczy ze strasznymi falami ponad czterdziestostopniowych upałów, które z pomocą nieodpowiedzialnych ludzi stają się przyczyną ogromnych pożarów na terenie całego kraju. W tych pożarach giną zarówno ludzie, jak i zwierzęta, które są pod ochroną. Aresztowanie 183 osób podejrzanych o rozniecanie pożarów niewiele zmienia w tej tragicznej sytuacji. Ja cały czas śledzę informacje na ten temat i serce mi pęka, że już ponad miliard zwierząt straciło życie. 

Bardzo chciałabym być jedną z tych osób, które są tam na miejscu i bezpośrednio przyczyniają się do ratowania misiów koala, pand, kangurków i innych żywych istot, ale nie mogę tam być, więc robię co mogę... Po pierwsze w nocy zrobiłam sesję dwupunktu z intencją przesłania dobrej energii i miłości wszystkim potrzebującym, szczególnie jednak zwierzętom, gdyż od jakiegoś czasu bardzo pragnę posiadać jakieś zwierzątko, najlepiej psa rasy Owczarek Niemiecki.
Robiąc dwupunkt czułam ogromny ucisk w klatce piersiowej, co według totalnej biologii jest powiązane z odczuwaniem ogromnego strachu, przerażenia. Oprócz sesji dwupunktu wsparłam także zbiórkę pieniędzy zorganizowaną przez strażaków z Brzeska o co i Was bardzo proszę. Link do zbiórki znajdziecie tutaj
Dwupunkt dla Australii Dwupunkt dla Australii Reviewed by Tarot Marsylski on stycznia 08, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.