Dwupunkt dla Włoch

Włochy, jak i cały świat walczą z wirusem COVID-19 potocznie nazywanym Koronawirusem. Ja obserwuję tę walkę poprzez oglądanie telewizji zarówno polskiej jak i włoskiej i martwię się o swoich przyjaciół...

Będąc członkiem kilkunastu facebookowych grup o tematyce ezoterycznej zauważylam, że w niektórych z tych grup szerzy się twierdzenie, że żyjemy w czasach kiedy różne przepowiednie zaczynają się sprawdzać. Nie zamierzam tej wiedzy w żaden sposób kwestionować, ponieważ jak na razie nie miałam okazji dotrzeć do takiej ilości materiałów na ten temat, by móc sobie wyrobić własne zdanie. Uważam jednak, że jaki świat ludzkość sobie urządziła, w takim teraz musi żyć. Koronawirus jest wytworem człowieka i tylko człowiek jest za to odpowiedzialny. Jednakże jako człowiek w jakiś sposób zajmujący się energią postanowiłam wesprzeć swoją ojczyznę z wyboru energią i zrobiłam dwupunkt obejmujący całe Włochy.

Odczucia podczas takiej sesji dwupunktu mogą być subiektywne, ale można wyczuć jednocześnie panikę, strach, jak i radość z tego, że nie trzeba pracować. Znając trochę mentalność narodu włoskiego wydaje mi się, że to drugie odczucie dotyczy młodego pokolenia.
Dwupunkt dla Włoch Dwupunkt dla Włoch Reviewed by Tarot Marsylski on marca 16, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.