Dobre życie, to także dobry seks


Postanowiłam dziś opublikować skrypt, który znam już od dłuższego czasu. Jest to skrypt wzmacniający potencję. Ja jestem singielką, ale wiem, że na temat tego skryptu runiści mają różne poglądy. Pierwsza opinia jest taka, że ze względu na to, iż występują w nim runy: Laukaz i Tiwaz, które, jak widzicie na grafice, bardzo przypominają symbol męskości, powinien być stosowany tylko przez mężczyzn. Drugi pogląd natomiast mówi o tym, że w naturze pod każdym względem powinna panować równowaga i harmonia, co za tym idzie skrypt ten powinien mieć także pozytywny wpływ na libido kobiety. 

Ja natomiast mam na tę sprawę, jak i na każdą inną, swój własny pogląd, mianowicie, że używanie tego skryptu powinno zostać omówione pomiędzy kochankami. Miejmy otwarte serca i umysły na potrzeby partnera, to zbliża i ułatwia wzajemną komunikację. Pamiętajmy też, że warto zadbać o to, by nasza sypialnia nie była pomalowana na kolory zimne, najczęściej zaeca się kolor pomarańczowy lub brzoskwiniowy. Osoby bardziej temperamentne w sprawach łóżkowych mogą sobie także pozwolić na sypialnię w kolorze czerwonym.

Wracając jednak do samego skryptu, to składa się on z następujących run: Laukaz, Tiwaz, Perdo, Fehu oraz Dagaz.

Dobre życie, to także dobry seks Dobre życie, to także dobry seks Reviewed by Tarot Marsylski on października 19, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.