Wróżba na rok 2021 dla P.

Styczeń

Praca i finanse: Straty w kwestiach finansowych, rozpamiętywanie porażek, staraj się uczyć na własnych błędach i unikaj dokonywania znaczących inwestycji.

Miłość: Nie jest to także dobry czas na zakładanie związków. Relacje zawarte w tym miesiącu mogą być skomplikowane i sprawiać, że staniesz się sfrustrowany a żal do drugiej osoby będzie narastał.

Zdrowie: Warto uważać na sprawy neurologiczne i gastrologiczne, może ci grozić depresja, zapalenie wyrostka lub wylew krwi do mózgu, dlatego też obserwuj w tym czasie swój organizm. 


Luty
Praca i finanse: Luty, to dla ciebie okres bardzo wytężonej pracy, która jednak z czasem będzie miała szansę przełożyć się na awans i lepsze zarobki.

Miłość: Jeżeli jesteś singlem luty będzie dla ciebie czasem, w którym warto zacząć się z kimś spotykać, jeśli zaś jesteś w związku będzie to moment do polepszenia relacji i jej kontynuowania.

Zdrowie: Jeżeli na coś chorujesz, to warto pomyśleć o nowych metodach leczenia.


Marzec 
Praca i finnase: W tym miesiącu możesz mieć bardzo dobre pomysły na inwestycję lub własny biznes.

Miłość: Marzec będzie czasem duchowego rozwoju, osiągnięcia pełnej harmonii wewnętrznej. W efekcie, jeśli jesteś osobą żyjącą w związku możesz liczyć na powiększenie rodziny, jeśli zaś jesteś singlem, to nie martw się, że samotność będzie ci dokuczać.

Zdrowie: Warto zadbać o układ oddechowy, szczególnie płuca. Unikaj także wszystkiego, co może skutkować złamaniem ręki.


Kwiecień
Praca i finanse: Tak jak marzec kwiecień będzie bardzo dobrym czasem na założenie własnej działalności gospodarczej, warto pomyśleć też o tym, by w pracy otaczać się młodymi ludźmi, którzy mają świeże pomysły.

Miłość: Jako singiel masz dużą szansę na zakochanie, jeśli zaś jesteś w jakiejś relacji uważaj, by nie zachować się nieodpowiednio, bo możesz wszystko stracić.

Zdrowie: Uważaj na kontuzję nóg, kostek


Maj 
Praca i finanse: W tym miesiącu tak jak w poprzednich nadal będą ci towarzyszyć dobre pomysły związane z pracą i finansami. Możesz jednak mieć kłopoty z podejmowaniem decyzji, dlatego musisz nauczyć się kalkulować plusy i minusy.

Miłość: Uważaj, aby nie ulokować swoich uczuć w osobie, która nie będzie ich odwzajemniać. Będąc w związku uważaj, by nie postrzegać partnerki przez pryzmat swoich wyobrażeń.

Zdrowie: Uważaj na zatrucie pokarmowe i unikaj używek.


Czerwiec 
Praca i finanse: W czerwcu twoja sytuacja finansowa będzie stabilna i choć praca nie będzie łatwa jej rezultaty będą widoczne i pozytywne. Pojawi się jednak strach o to, że nagle wszystko możesz stracić.

Miłość: Jeśli jesteś w związku zadbaj o podtrzymanie płomienia namiętności.

Zdrowie: Zadbaj o przemianę materii i kręgosłup, właśnie szczególnie o kręgosłup/


Lipiec 
Praca i finanse: W kwestii finansowej sytuacja będzie w stu procentach zależna od Ciebie, tylko od tego w jaki sposób będziesz zarządzać swoimi finansami, zależeć będzie to czy jesteś osobą od której pieniądze się pożycza, czy której się pożycza.

Miłość: Jeżeli w tym czasie uda Ci się nawiązać miłosną relację, wiedz, że będzie ona oparta na szczerości, zaufaniu oraz poczuciu bezpieczeństwa. Warto więc o nią dbać i ją pielęgnować.

Zdrowie: Lipiec może przynieść ze sobą kłopoty związane z dietą i sposobem odżywiania.


Sierpień 
Praca i finanse: Uważaj na to jak zarządzasz swoimi finansami, zwracaj uwagę także na to jak jesteś postrzegany, być może ktoś postrzega cię jako rywala i obgaduje Cię za plecami

Miłość: W tym miesiącu mogą pojawić się także kłopoty uczuciowe i to tak trudne jak np. zdrada.

Zdrowie: Zadbaj o układ trawienny i oddechowy.


Wrzesień 
Praca i finanse: Pod względem finansowym wrzesień może być miesiącem bardzo niestabilnym, warto więc nauczyć się zaciskać pasa lub pomyśleć o dodatkowym źródle dochodu, np. o pracy sezonowej lub dorywczej.

Miłość: Jeżeli tworzysz z kimś związek ten miesiąc może skłonić Cię do przemyśleń odnośnie tego, czy ta osoba, to na pewno odpowiednia osoba, jeżeli jesteś singlem twoje myśli będą skłaniać się ku temu czy, aby nie byłoby dobrze kogoś sobie znaleźć.

Zdrowie: Jesienne pogody mogą skutkować bólami głowy, migrenami a nawet zachwianiami równowagi warto więc uważać a w razie kłopotów skorzystać z pomocy neurologa.


Październik 
Praca i finanse: Ten miesiąc przyniesie z sobą szansę na awans i znaczne poprawienie sytuacji materialnej, trzeba jednak wziąć też pod uwagę fakt, iż awans niesie z sobą większą ilość obowiązków.

Miłość: Możesz mieć trudność z byciem romantykiem, ponieważ w tym czasie z różnych względów będziesz kierował się rozsądkiem, to nie zawsze będzie podobało się twojej drugiej połówce, ale wpłynie pozytywnie na poczucie bezpieczeństwa w waszej relacji.

Zdrowie:
W tym czasie będziesz odczuwał harmonię z otaczającym Cię światem, warto jednak dbać o zdrowie fizyczne, szczególnie o układ moczowy i nerki.


Listopad 
Praca i finanse: Listopad będzie bardzo dobrym czasem na założenie własnej działalności lub wsparcie kogoś potrzebującego lub jakichś akcji charytatywnych.

Miłość: Być może będzie to czas, w którym zaczniesz dążyć do stabilizacji w związku poprzez jego legalizację. Może to być także czas szczególnej bliskości z partnerką, charakteryzujący się wzajemną opieką.

Zdrowie: W tym czasie twoja kondycja zdrowotna będzie bardzo dobra, jest to także odpowiedni moment na potomstwo.


Grudzień 
Praca i finanse: Czeka Cię długofalowa praca w miłej atmosferze oraz zadowolenie z pracy. Będziesz w tym czasie także bardzo kreatywny, co z czasem w pozytywnym sensie zacznie przekładać się na twoje finanse.

Miłość: Bez względu na to czy jesteś samotny czy nie będzie to dla Ciebie bardzo dobry czas. Jeżeli do tej pory nie udało Ci się znaleźć swojej drugiej połówki, teraz będziesz miał taką możliwość, jeśli zaś już kogoś masz będziesz mógł się przekonać, iż stałość nie zawsze idzie w parze z rutyną.

Zdrowie: Grudzień będzie bardzo dobrym czasem jeśli chodzi o płodność partnerki, co za tym idzie możliwość zajścia w ciążę będzie bardzo duża i realna.

Wróżba na rok 2021 dla P. Wróżba na rok 2021 dla P. Reviewed by Tarot Marsylski on listopada 06, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.