Rytuał urodzinowy

Ten post według planu powinien pojawić się na tym blogu w okolicach kwietnia 2021 roku, dokładnie dzień po 39 urodzinach mojego ukochanego, czyli tak jak jest w Czaromarowniku 2021. Doszłam jednak do wniosku, że skoro jutro kończę 30 lat, dzisiejszy dzień będzie do tego najlepszy...

Zdmuchiwanie świeczek na torcie urodzinowym należy do magicznej tradycji. Życzenia składane w tym dniu mają silną moc manifestacji.Te dobre przynoszą szczęście, ale i te nieprzychylne mają wówczas silniejszą moc. Z tego powodu w dniu swoich urodzin postaraj się unikać wrogów - przebywaj w towarzystwie przyjaciół i przychylnych ci osób. Wiedząc o tym, że życzenia mają są zaklęciem o dużej mocy, składaj je innym świadomie.

W dniu swoich urodzin możesz wykonać prosty rytuał związany z dobrymi życzeniami. Potrzebujesz:
  • kartki
  • długopisu
  • ciasteczka lub kawałka tortu urodzinowego
  • małej świeczki urodzinowej
Zastanów się czego chcesz sobie życzyć. To, czego spełnienia pragniesz w ciągu przyszłych dwunastu miesięcy, napisz na kartce. Na środku ołtarza postaw talerzyk z ciastem i wbitą w niego świeczką. Kartkę ze swoimi życzeniami włóż pod talerzyk. Następnie zapal świeczkę i zwróć się do Bogini:
Wielka Bogini, której oddech pobudził mnie do życia, bądź pozdrowiona w dniu, w którym przyszłam na świat! Dziękuję za wszystkie dobra, które do tej pory stały się moim udziałem, i proszę o dalsze błogosławieństwa. Niech tak się stanie!
Następnie zdmuchnij świeczkę, niech dym poniesie twoją intencję. Ciasto wynieś na zewnątrz i pozostaw w darze dla natury.

Źródło: Czaromarownik 2021

Rytuał urodzinowy Rytuał urodzinowy Reviewed by Tarot Marsylski on listopada 09, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.