Jaki świąteczny prezent dla jakiego znaku zodiaku?

W zależności od tego jaką wiarę wyznajemy zbliżają się Święta Narodzenia Boga. Dla chrześcijan tradycyjnie 25 grudnia, choć za święto większość uznaje także Wigilię, dla wiccan natomiast sabat Yule przypada 21 grudnia czyli troszkę wcześniej. Z tej okazji postanowiłam napisać post o odpowiednich prezentach dla każdego z 12 znaków zodiaku.

Baran
Baran lubi prezenty użyteczne, warto więc postawić na nowoczesny sprzęt AGD, coś co będzie mógł wykorzystać w domu, samochodzie albo ogrodzie. Może to także być aparat fotograficzny lub coś, co pomoże mu rozwijać jego pasje. Unikaj natomiast wszelkiego rodzaju figurek czy reprodukcji w ozdobnych ramkach.

Byk
Byk lubi luksus, dlatego idealnym prezentem dla niego będą eksluzywne przyprawy, kawy, alkohole lub perfumy. Pamiętaj jednak, że zbyt tanie produkty mogą zostać odebrane jako obraza.

Bliźnięta
Bliźnięta same najlepiej wiedzą, czego potrzebują, dlatego warto zainwestować w dobrą książkę lub płytę i ukryć w niej bon prezentowy lub kartę podarunkową.

Rak
Osoby spod znaku Raka często mówią jasno i konkretnie czego potrzebują. Zawsze przyda im się szalik, szlafrok lub coś, co będzie pasowało do ich mieszkania.

Lew
Lew nie lubi czekać z otwieraniem prezentów. Lubi się także chwalić tym, co ma, dlatego warto zadbać o to, by było to ładne i markowe.

Panna
Panna najczęściej mówi, że wszystko ma i niczego nie potrzebuje, jest to jednak nieprawda. Osoby spod tego znaku bardzo lubią nowoczesne technologie, dlatego też smartwatch z wieloma funkcjami, to dla nich świetny prezent.

Waga
Waga najbardziej lubi wszelkiego rodzaju zestawy. Warto jednak wiedzieć, że w przypadku perfum i kosmetyków Wadze nie wszystko się podoba.

Skorpion
Skorpion jest w tym roku ulubieńcem Jowisza, więc należą mu się superprezenty. Komputery,telefony, tablety, drogie perfumy oraz bilety na wydarzenia kulturalne, to coś dla niego.

Strzelec
Strzelec ma za sobą dwa bardzo trudne lata, ale Saturn już opuszcza jego znak. Warto mu pomóc dojść do siebie po tym trudnym tranzycie i podarować słodycze, dobrą książkę lub płytę z jego ulubioną muzyką.

Koziorożec
W święta Saturn wchodzi w jego znak, co sprawi, że będzie bardziej poukładany.Warto więc podarować mu organizer, planer, kalendarz lub zeszyt do bullet jouralingu i pióro.

Wodnik
Trudno trafić w jego gust, dlatego warto go zapytać, co chciałby dostać. Warto jednak postawić na sprzęt audio-wizualny lub nowoczesne gry komputerowe.

Ryby
Ryby lubią prezenty egzotyczne, najlepiej takie z dalekich krajów. Na pewno spodobają im się kadzidełka, zapachowe świece oraz coś, co pozytywnie wpłynie na wygodę domu.

Źródło: Wróżka

Jaki świąteczny prezent dla jakiego znaku zodiaku? Jaki świąteczny prezent dla jakiego znaku zodiaku? Reviewed by Tarot Marsylski on grudnia 14, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.