Magiczna kąpiel na przyciągnięcie miłości

Jutro Walentynki albo raczej Luperkalia, z tej okazji mam dla Was przepis na kąpiel, która pomoże Wam przyciągnąć do swojego życia odpowiedniego partnera, bo prawdziwą tożsamością każdego człowieka jest miłość. Oznacza to, że zdrowe relacje miłosne i harmonijne przyjaźnie powinny stanowić naturalny element życia. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w tych dziedzinach życia , przedstawiona poniżej zmysłowa i pełna wigoru kąpiel pomoże znaleźć ci nową miłość.

Potrzebne składniki
  • musująca kula do kąpieli
  • różowa świeca natarta olejem słonecznikowym, obtoczona w różowym brokacie i umieszczona w świeczniku
  • twój kryształ jednorożca (kryształ wybrany przez ciebie, oczyszczony i aktywowany poprzez nadanie intencji, który pełni rolę akumulatora energii duchowej i różdżki umożliwiającej odpowiednie kierowanie magiczną mocą podczas rytuałów)
  • zapalniczka lub zapałki
W wieczór, gdy Księżyc będzie w pierwszej kwadrze (najlepiej w piątek), zapal w łazience świece i przygotuj ciepłą kąpiel . Napełnij wannę wodą, stań nad nią i skieruj w stronę wody trzymany w prawej ręce kryształ. Wypowiedz słowa:
Jednorożce dziękuję Wam, dziękuję, dziękuję za to kim jesteście, i za wszystko, co robicie.

Zażyj kąpieli, zrelaksuj się, otwórz się na nowe. Poczuj jak twoje ciało nasącza się nową energią i blaskiem. Po zakończonej kąpieli zgaś świecę, po czym włóż na siebie czyste, odświętne ubranie (w zależności od planów - piżamę lub strój wyjściowy). Oczekuj, że w ciągu najbliższego cyklu faz Księżyca w twoim kręgu znajomych pojawi się nowa miłość.


*Nie wiesz jaki kryształ wybrać? Napisz, chętnie Ci pomogę.☺

Źródło: "Czaromarownik"

Magiczna kąpiel na przyciągnięcie miłości Magiczna kąpiel na przyciągnięcie miłości Reviewed by Tarot Marsylski on lutego 13, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.