Zaklęcie na naprawę związku

Obiecałam wczoraj klientce ten post i miałam go wczoraj opublikować, ale kilka dni temu odkryłam w sobie pasje do haftu diamentowego i nie mogę się oderwać od mojego domowego warsztaciku. Jak wygląda haft diamentowy możecie zobaczyć na moim Instagramie. Wracając jednak do głównego tematu posta, to A. poprosiła mnie o opisanie jakiegoś sposobu na to, by poprawiły się jej relacje z ukochanym. Oto ten sposób:

Składniki

  • świeże kwiaty bzu (lub lawendy, może być także lawendowa róża)
  • żel aloesowy
  • syrop klonowy
  • słoik o pojemności 100 ml
  • dwie kartki papieru, jedna z twoim imieniem, a druga z imieniem osoby, z którą starasz się naprawić relacje.
Posmaruj kartkę ze swoim imieniem odrobiną żelu aloesowego i powiedz: "Niech moje serce będzie uzdrowione". Następnie nałóż  zel na kartkę z imieniem drugiej osoby ze słowami: "Niech serce [imię osoby] będzie uzdrowione". Złącz ze sobą kartki zapisanymi stronami mówiąc: "Niech nasz związek się odnowi". Włóż kartki do słoika i przykryj je kwiatami mówiąc: "O piękności! Bądź błogosławiona!". Następnie wlej do słoika syrop klonowy ze słowami: "Bądź błogosławiona, słodyczy!". Zakręć wieczko i powiedz: 
Złączone miłością dla najwyższego dobra nas wszystkich. Dziękuję, nieskończoa miłości. Dziękuję, dziękuję, dziękuję. Bądźcie błogosławione. Niech się tak stanie.

Odstaw słoik na swój magiczny ołtarz na jeden cykl faz Księżyca. Następnie wyjmij łyżką jego zawartość i zakop ją pod drzewem.

Źródło: Czaromarownik

Zaklęcie na naprawę związku Zaklęcie na naprawę związku Reviewed by Tarot Marsylski on marca 02, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.