3 przeczucia, których nie wolno ignorować

Nie każdy wierzy w przeczucia, ale Antonio Damasio udowodnił, że jest to coś, co rodzi się w pewnej części naszego przodomózgowia, natomiast jego ośrodki znajdują się w naszym brzuchu. czyli tam gdzie mamy umiejscowioną czakrę sakralną. Osobiście myślę, że to właśnie dlatego kiedy się w kimś zakochujemy odczuwamy "motyle" w brzuchu, po prostu jest to przeczucie, że ta konkretna osoba w danym momencie do nas najbardziej pasuje. A jakich przeczuć nie wolno ignorować?

Poczucie, że jesteś w niebezpieczeństwie - kiedy poczujesz się nieswojo w czyimś towarzystwie lub w jakimś miejscu, prawdopodobnie Twoja podświadomość zarejestrowała coś, co może być potencjalnym zagrożeniem. Nie ignoruj tego sygnału.

Poczucie, że coś jest nie tak z twoim zdrowiem - Ciało często daje znać o chorobie w bardzo wczesnym stadium, ale zabiegani i zajęci często ignorujemy te sygnały, dlatego jeśli chcesz żyć kierując się swoją intuicją, wybierz się do lekarza.

Przyciąganie do danego tematu, hobby lub zawodu - twoja dusza wie, co jest dla Ciebie dobre. Czasem nasz logiczny rozum podpowiada nam, że dany zawód jest nieopłacalny, ale kiedy głęboko w sercu wiesz, że to właśnie chcesz robić w życiu, to znajdziesz sposób, by się w danym temacie realizować. 

Na koniec taka mała osobista dygresja odnośnie przyciągania do danego hobby. Jakiś miesiąc temu byłam na zakupach w Actionie, gdzie zobaczyłam dwie kolorowanki z mandalami. Intuicja podpowiadała mi, aby je kupić, ponieważ takie działania, w które wkładamy własną energię także nas rozwijają wewnętrznie, poza tym kolorowanie, rysowanie i malownie sprawia, że podczas tych czynności aktywujemy te części mózgu, które są mniej aktywne podczas innych zajęć, rozum natomiast uświadamiał mi, że nie jestem uzdolniona plastycznie, więc nie mogę spodziewać się spektakularnych efektów. Zaryzykowałam i tak sobie myślę, że bez względu na efekt mandala, to jest to, co naprawdę bardzo lubię.

Źródło: Zwierciadło, Prima Materi Alchemist

3 przeczucia, których nie wolno ignorować 3 przeczucia, których nie wolno ignorować Reviewed by Tarot Marsylski on maja 05, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.