Krwawa Pełnia

Jutro czyli 26 maja o godzinie 13:14 na niebie będzie miało miejsce niezwykłe zjawisko zwane Krwawą Pełnią. Przy dobrej pogodzie i odpowiednio czystym niebie będzie można to zjawisko zaobserwować gołym okiem, natomiast wpływ energetyczny Krwawej Pełni możemy odczuwać już teraz.

W tym miesiącu Księżyc będąc w pełni wyda się po pierwsze większy, po drugie jaśniejszy a przede wszystkim bardziej czerwony, ponieważ w niektórych częściach świata równocześnie będzie miało miejsce rzadkie jednoczesne wystąpienie Superksiężyca oraz zaćmienie Księżyca.

Majowa Pełnia jest drugim Superksiężycem w 2021 roku, pierwszy miał miejsce w kwietniu.

Termin Superksiężyc odnosi się do bliskości Księzyca w stosunku do Ziemi, został wymyślony w 1979 roku przez astrologa Richarda Nolle. Każdy Księżyc w Pełni lub w Nowiu, który znajduje się w odległości 90% od perygeum - najbliższej odległości od Ziemi - jest uważany za Superksiężyc.

Jeszcze bardziej niezwykły jest fakt, że wydarzenie to zbiega się z całkowitym zaćmieniem Księżyca po raz pierwszy od prawie 2,5 roku. Będzie ono miało miejsce o godzinie 10:47 czasu polskiego, będzie trwać około 5 godzin i 2 minuty. Czas całkowitego zaćmienia to 14 minut. Niestety, to zjawisko nie będzie widoczne w Polsce.

Zbliżająca się Pełnia totalnie zmieni naszą energetykę i dostosuje ją do nowej trajektorii, co będzie miało miejsce, gdy Księżyc wejdzie w znak Strzelca.

Pełnia to czas napięć i kulminacyjnych momentów a w związku z tym, że jest to także czas połączenia Superksiężyca i zaćmienia Księżyca, możemy spodziewać się czterokrotnego wzrostu energii i pewnego chaosu z tym związanego.

Bądźcie uważni, ponieważ w czasie tej Pełni możemy reagować skrajnymi emocjami niekoniecznie adekwatnie do sytuacji. Wpływ tych emocji może sprawić, że będziemy kłótliwi. Dla osób, które szczególnie cenią sobie wolność, będzie to czas pobłażliwości/

Skutki Krwawej Pełni najbardziej odczują takie znaki jak:
  • Panna
  • Waga 
  • Strzelec
  • Ryby
Źródło:Obrazy Głosu Twojej Duszy


Krwawa Pełnia Krwawa Pełnia Reviewed by Tarot Marsylski on maja 25, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.