Skrypt runiczny na zdanie egzaminu

Moimi klientami, a raczej klientkami z reguły są kobiety. Kobiety, które mają mniejsze lub większe problemy. Od czasu, gdy cały świat musi zmagać się z pandemią, te problemy moich klientek są raczej większe niż mniejsze, co skłoniło mnie do podniesienia swoich kwalifikacji poprzez zapisanie się na kurs "Podstawy Coachingu". Myślę, że ten kurs wraz z moją umiejętnością odczytywania przekazu kart pozwoli mi jeszcze lepiej poznać ludzką psychikę a przez to jeszcze lepiej im pomagać. 

Zapisanie się na ten kurs zaowocuje tym, że będę musiała zdać egzamin, co z kolei zainspirowało mnie do naisania posta na temat skryptu runicznego, który właśnie w zdaniu egzaminu ma nam pomóc. 

Skrypt ten składa się z trzech run. Raido - runy, którą większość z nas kojarzy jako runę związaną z podróżami i ruchem. W tym przypadku jednak jej znaczenie to nic innego tylko nowe doświadczenia. Druga runa w tym skrypcie to runa Ansuz stricte związana z nauką o czym już pisałam tutaj: Zabierz runę Ansuz na maturę. Warto też wiedzieć, że jest to runa wspierająca działania artystyczne w związku z czym jest dobrym amuletem dla artystów. Ostatnia runa w tym skrypcie to Mannaz, która symbolizuje uczącego się. 
Skrypt runiczny na zdanie egzaminu Skrypt runiczny na zdanie egzaminu Reviewed by Tarot Marsylski on maja 19, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.