Między Nami Kobietami

Wczoraj skontaktowała się ze mną pewna młoda kobieta o bardzo nietypowym imieniu - Aurelia. Ta dziewczyna jest założycielką networkingowego projektu Między Nami Kobietami i zaproponowała mi współpracę. Do tej pory podchodziłam do takich projektów raczej sceptycznie, obawiając się finansowej piramidy, jak np. Amber Gold. Obejrzałam jednak prezentację stworzoną przez tę dziewczynę i szczerze Wam powiem, że nawet mi się podoba, zwłaszcza, że mogłabym to fajnie połączyć z tym sposobem życia, który obecnie wiodę, i który w jakimś tam stopniu pokazuję w swoich mediach społecznościowych.

Większość wróżek nie wróży sama sobie i ja też staram się tego nie robić, ale są takie sytuacje w życiu, że czasem trudno nie sprawdzić, co powinniśmmy zrobić zwłaszcza, gdy mamy do tego odpowiednie narzędzia, z których potrafi się korzystać. Ja kwestię współpracy z Panią Aurelią nad jej projektem postanowiłam sprawdzić i oto jak się sprawa ma: 

Decydując się na współpracę będę mieć możliwość awansu, a co za tym idzie minimalnej poprawy poziomu życia. Nie będzie to jednak łatwe, ponieważ czeka mnie wtedy okres bardzo wytężonej pracy. W efekcie jednak uda mi się połączyć ten projekt z tym, czym zajmuję się na co dzień czyli ezoteryką i będzie to po prostu rozszerzenie mojej działalności. Jedyymi kartami w tym układzie, które mogłyby mnie ostrzegać, to Księżyc i Kochankowie. Księżyc w zależności od tego jakie karty przy nim stoją mówi o ostrożności, choć w tym przypadku może oznaczać nowe pomysły, zwłaszcza, że karta Kochanków jasno określa osobę pytającą jako pasjonata oddanego swojej pracy. Wiadomo jednak, że w biznesie, bezwzględu na to jaki to biznes, ostrożności nigdy dosyć.

Między Nami Kobietami Między Nami Kobietami Reviewed by Tarot Marsylski on lipca 22, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.