Myśliwska pełnia - niech spełnią się nasze marzenia


Dzisiejszego dnia a raczej wieczora będziemy mogli zaobserwować na niebie Pełnię Myśliwych, zwaną też Pełnią Podróży lub Pełnią Więdnących lub Obumierających Traw. Pełnia ta miała szczególne znaczenie ze względu na dawne tradycje łowieckie oraz zwyczajowe jesienne polowania. To właśnie w październiku myśliwi polowali, by uzupełnić zapasy mięsa przed nadchodzącą zimą. Ciekawostką jest fakt, że światło odbijane przez Księżyc jest wyjątkowo jasne. Pełnia Myśliwych ma moc spełniania marzeń, dlatego warto popatrzeć na księżyc przez okno lub nawet wyjść na dwór i patrząc w Księżyc wypowiedzieć marzenie.

Ci z Was, którzy żyją w związkach, w których brak namiętności mogą wykonać Księżycowy rytuał ożywienia związku. Oto jak go wykonać:

  • Podczas pełni weź olejek z mięty pieprzowej i świecę, w której wyryjesz inicjały swoje oraz swojego partnera.
  • Pomyśl o tym w jaki sposób chcesz ożywić wasz związek.
  • Natrzyj świecę miętowym olejkiem i zapal ją wyobrażając sobie romantyczną sytuację, w której chciałbyś/chciałabyś się znaleźć, pozwól wypalić się świecy do końca.
Źródło: białystokonline.pl, sprawdzone.pl

Myśliwska pełnia - niech spełnią się nasze marzenia Myśliwska pełnia - niech spełnią się nasze marzenia Reviewed by Tarot Marsylski on października 20, 2021 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.