Wojna oraz jej numerologia

 

Jeden z moich znajomych opublikował na Facebooku infografikę, że numerologicznie wynik dat trzech wojen, w które była zaangażowana Europa, to 68. Od razu wydało nam się to warte wyjaśnienia i oto, czego udało nam się razem dowiedzieć.

Liczba 68 jest połączeniem wibracji cyfr 6 i 8.Szóstka charakteryzuje się cchami odpowiedzialności, materialnych, ekonomicznych oraz finansowych aspektów życia, niesienia pomocy innym i samopoświęcenia. Kolejne cechy tej liczby to także dbanie o rodzinę oaz zapewnienie bezpieczeństwa i miłości swojemu otoczeniu. Potrafi osiągać kompromisy. 

Cyfra 8 natomiast niesie z sobą energię wewnętrznej siłyoraz personalnego autorytetu, przyciągania bogactwa oraz spełniania swoich pragnień. Jest to także cyfra niosąca z sobą: odpowiedzialność, cierpliwość, bystrość oraz ambicje. Przy tej cyfrze możemy mówić także o prawie przyczyny i skutku czyli karmie.

W numerologii anielskiej liczba 68 mówi o odpowiedzialności za własne życie i osiąganiu sukcesów oraz dobrobytu.poprzez własne działania oraz intencje. Energia 68 sugeruje też byś zaufał, że wszystkie twoje potrzeby materialne będą zaspokojone. Jest to także wiadomość od aniołów, by dokonać w swpoim życiu szeroko rozumianego katharsis, by zrobić miejsce na to, co ma w naszym życiu nadejść.

Źródło: Cerestial.pl

Wojna oraz jej numerologia Wojna oraz jej numerologia Reviewed by Tarot Marsylski on marca 16, 2022 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.