Runiczne sposoby na sprzedaż nieruchomości


Otrzymałam wczoraj wiadomość od klientki, która poprosiła mnie o przygotowanie dla jej męża runicznego skryptu na przyciągnięcie pieniędzy do jego, a raczej ich wspólnego życia. Z krótkiej rozmowy jaką odbyłam z tą mlodą kobietą dowiedziałam się, że jej mąż ma problem ze sprzedażą ziemi, w którą zainwestował wraz z wspólnikiem niemałe pieniądze. Ta informacja uświadomiła mi, że na tym blogu pojawił się już post np. na kupno domu czy samochodu, ale jeszcze nie było takiego ze skryptami, które pomogłyby nam w sprzedaży. Postanowiłam więc taki post napisać. 

Pierwszy sposób oparty jest na energii run oraz magii świec. Polega on na tym, że kupujemy brązową świecę, piszemy lub wykałaczką ryjemy na niej powyższy skrypt, składający się z run: Mannaz, Berkano, Fehu, Jera oraz Wunjo i zapalamy. Gdy świeca już się wypali, ogarek świecy zakopujemy na terenie posiadłości czy też ziemi, którą chcemy sprzedać. Zakopując te resztki świecy skupiajmy nasze myśli na intencji pozytywnej sprzedaży. 

Kolejny sposób związany z runami, to przygotowanie dwóch run na kamykach. Na pierwszym kamyku malujemy runę Raido i kładziemy tuż za granicą naszej ziemi czy posiadłości, np. tuż za bramą. Natomiast na drugim kamyku malujemy runę Tiwaz i umieszczamy ten kamyk tuż przed granicą naszej ziemi, np. przed bramą posiadłości. Te dwie runy możemy wykorzystywać także przy innych sprzedażach.

Źródło: Joanna Wiśniewska

Runiczne sposoby na sprzedaż nieruchomości Runiczne sposoby na sprzedaż nieruchomości Reviewed by Tarot Marsylski on stycznia 30, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.