Nowy rok numerologiczny 2024

Dziś rozpoczynamy nowy rok numerologiczny, wypada on podczas Nowiu Księżyca w znaku Panny, oznacza to, że jest to dobry czas na nowy początek, oczyszczenie i transformację swojej energii. Ten rok numerologiczny swoją energią będzie skłaniał nas do planowania swoich działań oraz analizy naszego życia. Jest to idealny moment na to, aby np. założyć bullet journal, dziennik wdzięczności, dziennik emocji. Warto w tym czasie także określić dokładnie swoje cele na ten rok. Możemy wykonać także następujące działania magiczne:

  • Medytacja i refleksja - usiądź w jakimś zacisznym miejscu i spróbuj sobie wyobrazić jak twoje cele spełniają się w tym nadchodzącym właśnie roku.
  • Oczyszczanie przestrzeni - możesz postarać się uporządkować swoją przestrzeń osobistą lub oczyścić energię za pomocą białej szałwii lub kadzidła
  • Twórz wizualizację - stwórz mapę marzeń lub zapisz swoje cele na kartce, następnie powieś kartkę w widocznym miejscu, aby nie ustawać w swoich dążeniach.
  • Napisz list - napisz list do samego/samej siebie i opisz w nim swoje cele. Następnie przechowaj list do przyszłego roku i w przyszłym roku sprawdź, co udało Ci się zrealizować.
  • Modlitwa i afirmacja - jest to dobry czas na modlitwę oraz afirmowanie spełnienia Twoich celów.
NIECH TEN ROK BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!!!

Źródło: Wróżka Oriana

Nowy rok numerologiczny 2024 Nowy rok numerologiczny 2024 Reviewed by Tarot Marsylski on września 15, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.