Tydzień Światła i Pamięci dla Zmarłych


Zbliżamy się do 1 listopada, dnia w którym katolicy czczą pamięć swoich zmarłych. Postanowiłam więc przedstawić wam siedmiodniowy rytuał oparty na magii świec, który rozpoczniemy jutro i który możemy potraktować jako tygodniowe wyzwanie. Wyzwanie to będzie polegało na wypaleniu jednej białej świecy dziennie w intencji naszych ukochanych zmarłych. Czas palenia się danej świecy możemy wykorzystać na krótką medytację i wspominanie naszych bliskich, ponieważ nie wiem czy wiecie, ale każdy przejaw pamięci jest zaproszeniem duszy zmarłego do naszego życia. Może to nas troszkę przerażać, ale nie ma się czego bać. Dusze zmarłych chętnie będą nas wspierać w naszej codziennej ziemskiej egzystencji.

Ja również postanowiłam wziąć udział w tym wyzwaniu i postanowiłam rozpocząć je jutro o godzinie 18.00 aby 7 i tym samym ostatnią świecę wypalić w Dzień Zmarłych. Zapalając świecę możemy wypowiedzieć następujące zaklęcie:

Dla moich bliskich rytuał ten czynię w płomieniu świecy magiczna moc jest zaklęta,  czcząc pamięć zmarłych z miłością Wam błogosławię i w każdej minucie mojego życia o Was pamiętam.

Tydzień Światła i Pamięci dla Zmarłych Tydzień Światła i Pamięci dla Zmarłych Reviewed by Tarot Marsylski on października 24, 2023 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.