Horoskop

Drogi Baranie w pierwszym kwartale 2021 roku przyspieszysz realizację spraw, które mają dla Ciebie największe znaczenie. Twój związek uczuciowy będzie charakteryzował się trwałością, wiernością i zaufaniem. Jeśli jesteś samotny, masz szansę na stworzenie właśnie takiej relacji. W pracy będziesz musiał dojść do jasnych rozwiązań, lecz nie rezygnuj z krytycznego podejścia do przedstawionych Ci propozycji kompromisu. W drugim kwartale 2021 roku zdecydujesz, że najwyższy czas uwolnić się wewnętnie od przeszłości, która już Ci nie służy. W tym okresie twoja postawa do partnera uczuciowego może być zbyt roszczeniowa, co doprowadzi do nieporozumień. W pracy może Ci abraknąć motywacji do realizacji zadań. Uważaj, aby nie przeczyć szans znajdujących się na wyciągnięcie ręki. W trzecim kwartale 2021 roku w ważnej dla siebie sprawie postaw na niezależność. W związku uczuciowym masz szansę na rozpoznanie, co nie służy dobru relacji i musi zostać uzdrowione. Spodziewaj się nasilonej rywalizacji w miejscu pracy. Czwarty kwartał będzie dla Ciebie najbardziej harmonijnym okresem w 2021 roku. Pozostawisz za sobą niewiarę w siebie, a w to miejsce pojawi się akceptacja i wewnętrzny spokój. W Twoim związku uczuciowym będzie to czas pewności, bezpieczeństwa i wspólnych aktywności. W pracy masz szansę na urzeczywistnienie długotrwałych planów i zawodowe spełnienie. Radą dla Ciebie na 2021 rok jest to, abyś otworzył się na uroki życia i pozwolił innym uczestniczyć w swojej radości. Znajdziesz szczęście dzięki zaufaniu do swoich pomysłów, bo mogą się one stać początkiem wspaniałych sukcesów,  

Planeta: Mars
Żywioł: Ogień
Kamień: ametyst, szafir
Drogi Byku w pierwszym kwartale 2021 roku bądź gotowy do obrony swoich poglądów. Zachowaj ostrożność, a łatwo poradzisz sobie z atakami. W stosunku do partnera uczuciowego postawisz na na szczerość i jasną komunikację swoich odczuć i potrzeb. W pracy nastąpi znacząca zmiana, która okaże się dla Ciebie korzystna, chociaż początkowo może budzić w Tobie lęk. W drugim kwartale 2021 roku skomplikowane problemy uda Ci się podzielić na pojedyncze sprawy, dużo łatwiejsze do rozwiązania. W związku przejdziecie z partnerem na nowy etap relacji, dadzą do tego podstawy wcześniejsze trudności, z których wyszliście z sukcesem. Dzięki wysiłkom jakie włożyłeś w swoją karierę zawodową, otworzą się przed tobą bogate perspektywy na przyszłość. W trzecim kwartale 2021 roku daj się namówić do udziału w nieobliczalnych działaniach i konsekwentnie realizuj to, co leży w zasięgu Twoich możliwości. Zwróc uwagę, aby nie oddać swoich emocji pod całkowitą kontrolę umysłu, bo przestaniesz bliskiej osobie okazywać swoje uczucia. W ostatnim kwartale roku 2021 użyjesz wszystkich swoich sił, aby uwolnić się z sytuacji, która mocno Cię ogranicza. Dzięki temu stworzysz szansę dla nowego rozwoju. W Twoim związku zajdą pozytywne zmiany, będzie to dla was czas stabilizacji emocionalnej i poprawy warunków życiowych. W pracy mogą pojawić się różnice zdań między współpracownikami i trudności ze znalezieniem kompromisu. Radą na rok 2021 dla Ciebie jest to, abyś zachował wewnętrzną elastyczność. Znajdziesz szczęście dzięki zaufaniu w swoje przeczucia i nie krępowanie swojej wyobraźni.

Planeta: Wenus
Żywioł: Ziemia
Kamień: agat, szmaragd

Drogi Bliźniaku w pierwszym kwartale 2021 roku poczujesz, że los Ci sprzyja i Twoje plany zakończą się sukcesem. Jeśli w swoim związku uczuciowym dostrzegłeś trudne i ograniczające więzi, to dobry moment, aby się z nich uwolnić. W pracy będzie to decydujący etap Twojej kariery, otworzą się przed Tobą nowe możliwości. W drugim kwartale 2021 roku skupisz się na swoich emocjach, może to zaowocować nowym kierunkiem życia. Zdecydowanie zaznaczysz granice swojej przestrzeni osobistej w bliskiej relacji, a do partnera podejdziesz z większym dystansem. W pracy będziesz miał znakomite perspektywy rozwoju, pozostań oryginalny i skupiony na swoich planach. W trzecim kwartale 2021 roku nie staraj się żyć przeszłością, bo umnie Ci chwila obecna. W tym czasie możesz czuć się tak, jakby partner przyćmiewał Twoją osobowość, bądź nieprawidłowo postrzegał Twoje zachowania i działania. W pracy z większą ochotą podejdziesz do wykonywanych zadań, wykażesz się przy tym dokładnością i solidnością. W czwartym kwartale 2021 roku ważne dla Ciebie plany mogą utknąć w martwym punkcie. Wykorzystaj ten czas na wypoczynek i osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Twój związek uczuciowy bardzo się ożywi, pojawią się w nim nowe, intensywne wibracje. W pracy poczujesz, że sprawy stanęły na ostrzu noża i musisz dojść do jasnych rozwiązań. Jeśli zdecydujesz się na ważną rozmowę, uda Ci się przez nią wiele wyjaśnić. Radą na rok 2021 dla Ciebie jest to, abyś doceniał uroki życia i zawsze starał się spełniać swoje marzenia . Znajdziesz szczęście dzięki swojej samodzielności i determinacji w dążeniu do celu.

Planeta: Merkury
Żywioł: Powietrze
Kamień: chalcedon, beryl

Drogi raku, w pierwszym kwartale 2021 roku zaplanuj wszystko tak, aby nie zabrakło Ci czasu i na realizację swoich planów i na korzystanie z uroków życia. W Twoim związku uczuciowym będzie to urokliwy czas przepełniony miłością i oddaniem. W pracy pojawić się mogą trudności i wyzwania, które będą testować Twoją wytrwałość. Uważaj na próby manipulacji i oszustwa. W drugim kwartale 2021 roku czas na planowanie dobiegnie końca, przełóż swoje deklaracje na czyny. Twój związek uczuciowy będzie pełen ciepła i miłości, przy partnerze będziesz się czuć bezpieczny i kochany. Możliwe, że podejmiesz się opieki nad dzieckiem lub słabszą osobą. W pracy zdecydujesz się doprowadzić do porządku i zrealizować plany, które od dawna znajdowały się na Twojej liście. W trzecim kwartale 2021 roku uwolnisz się od starego punktu widzenia i dotrzesz do nowych poglądów. W tym czasie Twój związek uczuciowy będzie się rozwijał, umacniać go będą codzienne wspólne aktywności. W pracy możesz sprzeciwiać się wykonaniu konkretnych zadań lub samą konieczność pracy uznasz za zagrożenie. Zastanów się, na ile te obawy są rzeczywiste, a na ile ich powodem są Twoje wcześniejsze doświadczenia i lęki. W czwartym kwartale 2021 roku otworzysz się na nowe i nieznane doświadczenia. W Twoim związku osobistym będzie to czas radosnej zmysłowości i zadowolenia ze wspólnie spędzanego czasu. W pracy unikaj niedomówień, bo możesz zostać wciągnięty w jakąś niejasną sytuację. Radą na cały 2021 rok dla Ciebie jest to, byś pamiętał o sile spokoju i życzliwości. Znajdziesz szczęście dzięki swojej szczerości i pewności siebie.

Planeta: Księżyc
Żywioł: Woda
Kamień: Onyks, Kameal
Drogi Lwie w pierwszym kwartale 2021 roku do swoich zamiarów podejdziesz pełen obaw. Nie pozwól, aby podstęp ifałsz wyprowadziły Cię na manowce. W tym czasie bardziej niż zwykle zagłębisz się w pragnienia i lęki ukochanej osoby. W pracy zajdą zmiany, im szybciej je zaakceptujesz, tym łatwiej Ci będzie dostosować się do nowych warunków. W drugim kwartale 2021 roku możesz liczyć na życzliwość osób, które spotkasz przy realizacji swoich planów. Możesz poczuć, że oddaliłeś się od ukochanej osoby, bądź przez sprawy zawodowe macie mniej czasu dla siebie. W pracy mogą pojawić się problemy, które będą Cię niepokoić. Postaraj się uporządkować myśli i zrozum, że na niektóre sytuacje nie masz większego wpływu. W trzecim kwartale 2021 roku uświadomisz sobie wyjątkowe szanse i z ufnością podejdziesz do swoich zamierzeń. W Twoim związku uczuciowym może dojść do nieporozumień, zapobiegniesz im wprowadzając do niego więcej namiętności i spontaniczności. W pracy mogą pojawić się trudności, które zmniejszą przychód, bądź opóźnią wynagrodzenie. W czwartym kwartale 2021 roku zrozumiesz, że aby skorzystać ze swoich możliwości, musisz dokonać ważnego wyboru. Twój związek uczuciowy może przechodzić chwile stagnacji, skorzystaj z tego okresu, aby przyjrzeć się dokładniej swoim uczuciom. W pracy możesz liczyć na uznanie i sukces. Twoje zaangażowanie i osiągnięcia zostaną docenione. Radą na 2021 rok dla Ciebie jest to, byś nie tracił wiary w siebie i nie przestawał dążyć do osobistego rozwoju i dojrzałości. Znajdziesz szczęście uświadamiiając sobie swoje zewnętrzne i wewnętrzne bogactwo

Planeta: Słońce
Żywioł: Ogień
Kamień: Bursztyn, Topaz
Droga Panno, w pierwszym kwartale 2021 roku możliwe, że bez pomocy i zachęty z zewnątrz nie posuniesz do pprzodu realizacji swoich planów. W tym czasie będziesz zafascynowana miłością i w pełni oddana swojemu partnerowi uczuciowemu. W pracy możesz zostać wyznaczona do działań z nieprzychylnymi osobami. Bądź ostrożna, bo ktoś może próbować zaszkodzić Twojej pozycji zawodowej. W drugim kwartale 2021 roku będziesz aktywnie realizować swoje zamierzenia. Energii do pracy nie powinno Ci zabraknąć, ale natłok zadań może powodować stres. Naucz się skutecznie odpoczywać. Twój związek uczuciowy przez szczere rozmowy umocni się, zaczniesz poznawać partnera od nieznanej wcześniej strony. W trzecim kwartale 2021 roku podejdź do swoich zamierzeń z pełną ufnością w ich powodzenie i pozostań wierna swoim zasadom. W związku uczuciowym możesz zacząć być podejrzliwa  i zazdrosna o partnera. Wyjaśnij partnerowi to, co czujesz, by uniknąć kryzysu. W pracy musisz być gotowa na sytuację, w której zostaniesz zaatakowana, wykorzystaj ją do wyjaśnienia problemów i oczyszczenia atmosfery. W czwartym kwartale 2021 roku będziesz wspaniałomyślna i pomocna, chętnie podzielisz się z innymi swoimi umiejętnościami i wiedzą. W Twoim związku uczuciowym zajdą pozytywne zmiany, a panująca w nim atmosfera znacznie się ożywi. W pracy pojawi się możliwość zawarcia korzystnych umów, a perspektywy na przyszłość będą bardzo obiecujące. Radą na 2021 rok dla Ciebie jest to, abyś wyjaśniła nieporozumienia, zanim urosną do wielkich problemów. Znajdziesz szczęście dzięki swojej rozwadze, dokładności i pracowitości.

Planeta: Merkury
Żywioł: Ziemia
Kamień: Jaspis, Nefryt
.
Wspaniała wiadomość dla Ciebie, Koziorożcu w tym roku czeka Cię wielki sukces i powodzenie. Wreszcie realny stał się dla Ciebie awans zawodowy i świetne perspektywy w pracy. W Twoim życiu uczuciowym także będzie działo się wiele dobrego. Może wreszcie pojawić się twoja "druga połówka", i to w momencie, w którym najmniej byś się tego spodziewał. Twój zapał ostudzą momenty drobnych rozczarowań, ale będą to rozczarowania niesłuszne, bo los będzie Ci sprzyjał. Zatem nie będziesz miał jakichś drastycznych powodów do narzekań.


Horoskop Horoskop Reviewed by Tarot Marsylski on kwietnia 13, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.