Horoskop

Drogi Baranie Twoje życie zawodowe w 2022 roku będzie obfitowało w nowe możliwości rozwoju ważne jednak byś był kreatywny, ale również ostrożny. Twój partner uczuciowy pozwoli Ci poczuć się bezpiecznie, doceń to, nawet gdy czasami będziesz czuł się strofowany. Jeśli jesteś singlem być może poznasz kogoś, dzięki komu zbudujesz trwały i dojrzały związek. Nie warto wtedy zaprzątać sobie głowy takimi kwestiami jak duża różnica wieku. W sprawach zdrowia zwróć uwagę na swoje ciśnienie i wszystkie aspekty z tym związane.

Planeta: Mars
Żywioł: Ogień
Kamień: ametyst, szafir
Drogie zodiakalne Byki muszą być przygotowane na to, że rok 2022 w kwestiach zawodowych i finansowych może okazać się bardzo trudny. Warto jednak walczyć o to, czego pragniecie i się nie poddawać. Przez kłopoty finansowe możecie mieć także wrażenie, że wasz związek uczuciowy również nie spełnia waszych oczekiwań. Warto się wtedy zastanowić czy aby na pewno właściwie oceniacie sytuację. W sprawach zdrowotnych zodiakalne Byki powinny zadbać o ogólne dotlenienie organizmu i odpoczynek.

Planeta: Wenus
Żywioł: Ziemia
Kamień: agat, szmaragd

Dla zodiakalnych Bliźniąt rok 2022 w kwestiach finansowych i zawodowych może być rokiem przemian zarówno pozytywnych jak i negatywnych. Wszystko będzie zależało zarówno od okoliczności, na które nie zawsze mamy wpływ, jak i od tego jakie decyzje podejmiecie. Twój związek uczuciowy może zostać wystawiony na bardzo ciężką próbę, dlatego też warto pamiętać, że nie zawsze warto kurczowo trzymać się swoich pragnień. Jeżeli jesteś osobą samotną ten rok może Ci przynieść ze sobą zmianę tego stanu rzeczy. W sprawach zdrowotnych warto zadbać o swoje emocje, ponieważ tłumiona agresja i złość może zniszczyć kruche relacje z najbliższymi Bliźniąt.

Planeta: Merkury
Żywioł: Powietrze
Kamień: chalcedon, beryl

W 2022 roku zodiakalne Raki mogą być zmuszone do radzenia sobie z kłopotami finansowymi. Ten rok może być także czasem, w którym zaczniecie brać pod uwagę zmianę pracy w poszukiwaniu lepszych perspektyw i zarobków. Najważniejsze w takiej sytuacji jest bycie cierpliwym i pewnym swej decyzji. Raki będące w związku uczuciowym mogą odczuwać potrzebę szukania mocniejszych wrażeń, dzięki którym będą mogły zapomnieć o swoich troskach i zmartwieniach. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto pomyśleć o wadach i zaletach naszych działań, jęsli natomiast jesteś singlem spod znaku raka otwórz swoje serce na nowe znajomości, to będzie dla Ciebie dobry czas! W sprawach zdrowotnych zadbaj o swój układ kostny, unikaj sytuacji, które mogłyby skutkować kontuzjami kończyn typu złamania.

Planeta: Księżyc
Żywioł: Woda
Kamień: Onyks, Kameal
Zodiakalne Lwy czeka w 2022 roku zastój finansowy i zawodowy. Być może będą musiały one podjąć negocjacje warunków pracy lub nawet zdecydować się na drastyczniejsze kroki, jak np. zmiana miejsca pracy lub przebranżowienie się. Nie jest to także najlepszy czas na zakładanie własnej firmy. Kłopoty finansowe mogą położyć się cieniem na Twoim związku uczuciowym, zadbaj więc o to, by mimo wszystko Twój partner widział twoje starania. Nie pozwól, aby w wasze relacje wkradła się nuda i rutyna. W kwestiach zdrowotnych zadbaj o swój układ kostny.

Planeta: Słońce
Żywioł: Ogień
Kamień: Bursztyn, Topaz
Rok 2022 dla zodiakalnych Panien będzie brdzo dobrypod względem finansowym i zawodowym. Będzie to czas kiedy Panny będą miały szansę awansu, co może znacząco poprawić ich sytuację materialną. Związekuczuciowy Panny wejdzie w etap, na którym będzie trzeba dokonać przetasowań, wyborów. Być może serce zodiakalnej Panny znajdzie się pomędzy młotem a kowadłem... W kwestiach zdrowotnych bieżący rok może nie być dobrym czasem na poczęcie dziecka, warto też zadbać o odporność i sprawy związane z ciśnieniem krwi.

Planeta: Merkury
Żywioł: Ziemia
Kamień: Jaspis, Nefryt
W sprawach zawodowych zodiakalne Wagi mogą mieć kłopoty wynikające z przeciążenia pracą, warto zadbać o swoją psychikę, rozwijać swoje pasje i hobby oraz pamiętać, że ta sytuacja tak czy inaczej jest tylko przejściowa. Twój związek uczuciowy nie będzie dostarczał Ci romantycznych uniesień, ale mimo to będziesz czuć się bezpieczny, szczęśliwy i kochany. W sprawach zdrowia wystrzegaj się wszelkiego rodzaju zapaleń w orgaizmie oraz uważaj na nieplanowaną ciążę.

Planeta: Wenus
Żywioł: Powietrze
Kamienie: Akwamaryn, Opal
2022 rok będzie dla zodiakalnych Skorpionów najlepszym czasem na to, by spróbować swoich sił we własnym biznesie, warto wtedy pamiętać o nowoczesnych technologiach. W sprawach miłosnych nadchodzi czas spełnionych uczuć i wielkiej radości. Warto więc jak najlepiej wykorzystać ten czas. W kwestiach zdrowotnych warto dbać o kości i stawy, szczególnie stawy kolanowe.

Planeta: Pluton
Żywioł: Woda
Kamień: Topaz, Tygrysie Oko
Obecny rok dla zodiakalnych Strzelców będzie czasem zawodowego spełnenia, odnoszenia finansowych sukcesów, jednocześnie jednak będzie to czas starań, bo za każdym sukcesem kryje się ciężka praca. W miłości będzie to czas harmonii i totalnej bliskości z naszym partnerem uczuciowym, wskutek czego zodiakalny Strzelec może zapragnąć powiększyć rodzinę. W kwestiach zdrowotnych warto zadbać o wszystkie narządy, które występują w organizmie podwójnie oraz o zrównoważoną gospodarkę wodną.

Planeta: Jowisz
Żywioł: Ogień
Kamień: Turkus, Rubin

Zodiakalne Koziorożce mogą w tym roku odczuwać niezadowolenie z wykonywanej przez siebie pracy. Temu niezadowoleniu może towarzyszyć także poczucie niedocenienia. To wszystko może skutkować próbą zmiany pracy lub przebranżowieniem. W miłości zodiakalne Koziorożce posiadające uczuciowego partnera będą odczuwały potrzebę głębszego zaangażowania w związek, natomiast samotne Koziorożce powinny otworzyć swe serce na milość. W kwestii zdrowia warto zwrócić uwagę na sprawy związane z płodnością.


Planeta: Saturn
Żywioł: Ziemia
Kamień: Malahit, Kwarc Różowy

Rok 2022 zapowiada się bardzo dobrze pod względem finansowym dla zodiakalnego Wodnika, nie oznacza to jednak, że możesz spocząć na laurach. W miłości czeka Cię kryzys warto, więc zachować odpowiednią równowagę pomiędzy życiem zawodowym a rodzinnym. W kryzysie Wodnik może myśleć o zakończeniu relacji z uczuciowym partnerem, nie warto jednak podejmować takich decyzji zbyt szybko. W zdrowiu zadbaj o równowagę hormonalną.

Planeta: Uran
Żywioł: Powietrze
Kamień: Ametyst, Szafir


Pod względem zawodowym zodiakalne Ryby odnajdą swoje miejsce i będą mogły rozwinąć skrzydła. Warto więc popracować nad własną marką i jej wizerunkiem. W miłości samotne ryby poznają czułego i troskliwego partnera, warto jednak pozostać czujnym, gdyż może on nie być do końca z nami szczery. Zodiakalne Ryby natomiast mogą planować powiekzenie rodziny. Zdrowie zodiakalnych Ryb będzie bez zarzutu, warto jednak dostarczyć do organizmu witaminę D3.

Planeta: Neptun 
Żywioł: Woda
Kamień: jaspis, hematyt
Horoskop Horoskop Reviewed by Tarot Marsylski on kwietnia 13, 2020 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.