Horoskop

Praca i finanse: Listopad będzie dla zodiakalnego Barana czasem prosperity zarówno na polu zawodowym jak i fiansowym w związku z czym warto pomyśleć o odpowiednich inwestycjach.
Miłość: Samotni będą mogli liczyć na nowe obiecujące znajomości zaś ci, którzy żyją już w związkach mogą liczyć na romantyczne niespodzianki.
Zdrowie: Uważaj, by nie być agresywnym.
Praca i finanse: Jeżeli zależy ci na poprawie twojej sytuacji finansowej pomyśl o pracy zagranicą lub poza najbliższą okolicą. Warto wziąć pod uwagę także delegacje i doszkalanie się w konkretnej dziedzinie.
Miłość: Dla związków długoletnich listopad może okazać się czasem trudnego do zniesienia kryzysu, natomiast dla rozpoczynających związek będzie to czas refleksji, brania pod uwagę wszystkich "za" i "przeciw".
Zdrowie: Zodiakalne Byki powinny zadbać o swój układ oddechowy i uważać na atak Wyrostka.
Praca i finanse: Zodiakalne Bliźnięta będą miały możliwość poprawienia i ustabilizowania swojej sytuacji materialnej. Przekonasz się też jak wiele udało ci się osiągnąć.
Miłość: Dla samotnych Bliźniaków nadchodzi czas pozytywnych zmian, te zaś, które są już zajęte mogą liczyć na płomienne uczucie, namiętność.
Zdrowie: Zadbaj o układ oddechowy i dotlenienie organizmu.
Praca i finanse: Listopad może być miesiącem, w którym zodiakalne Raki po raz pierwszy od bardzo dawna poczują się przepracowane i zapragną urlopu. Uzyskanie urlopu może okazać się trudne, więc pamiętaj, że jest to sytuacja przejściowa.
Miłość: Jeśli jesteś samotną osobą na płaszczyźnie uczuciowej będziesz mógł odreagować wszystkiestresy związane z pracą.
Zdrowie: Zadbaj o ogólną kondycję organizmu.

Praca i finanse: W kwestiach finansowych listopad dla zodiakalnych Lwów może być bardzo trudnym czasem naznaczonym stratami i rozpamiętywaniem porażek. Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą unikaj nieprzemyślanych inwestycji.
Miłość: Żyjąc w związku będziesz musiał zmierzyć się z kryzysem.
Zdrowie: Staraj się unikać sytuacji, w których może dopaść cię depresja.

Praca i finanse: Sytuacja finansowa zodiakalnych Panien w listopadzie zapowiada się na tyle stabilnie, że być może niektóre osoby spod tego znaku zdecydują się podzielić z innymi, np. poprzez wspieranie organizacji charytatywnych.
Miłość: Listopad dla niektórych kobiet spod znaku Panny może być naznaczony pragnieniem powiększenia rodziny.
Zdrowie: Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie nerek.

Praca i finanse: Dla zodiakalnych Wag na płaszczyźnie zawodowej nadchodzi czas znaczących, ale niestety, niełatwych zmian.
Miłość: Zmiany zachodzące w twoim życiu zawodowym mogą przyczynić się do tego, że będziesz czuł się samotny lub niezrozumiany przez swoją drugą połówkę, nie warto jednak rezygnować z tej relacji.
Zdrowie: Unikaj stresu i nerwów.
Praca i finanse: Skorpiona czekają w tym miesiącu znaczące wydatki, ale mogą być one związane z przyjemnościami.
Miłość: Być może nie czujesz się gotowy na nowy związek, jeśli jednak pozostajesz w relacji z ukochaną osobą, wiedz, że będzie to czas naznaczony dobrą komunikacją.
Zdrowie: Postaraj się nie przemęczać.


Praca i finanse: Dzięki swojej kreatywności i wenie twórczej, która w najbliższym czasie nie będzie cię opuszczać zaczniesz odnosić znaczące sukcesy zawodowe.
Miłość: Jeśli jesteś osobą samotną unikaj sytuacji, które mogą zaowocować nieodwzajemnionym uczuciem, jeżeli zaś jesteś w jakiejś emocjonalnej relacji unikaj wszelkiego rodzaju konfliktów.
Zdrowie; Zadbaj o prawidłowe funkcjonowanie układu rozrodczego, w przypadku płci pięknej warto uważać na nieplanowaną ciążę.
Praca i finanse: W kwestii finansowej nadchodzą dla Koziorożca bardzo trudne czasy, w listopadzie możesz borykać się z brakiem pracy lub zostać zmuszonym przez sytuację do wykonywania pracy dorywczej.
Miłość: W kwestiach uczuciowych być może także będziesz musiał stawić czoła rozterkom i dokonać niełatwego wyboru.
Zdrowie: Zadbaj o zdrowie zatok.

Praca i finanse: Zodiakalny Wodnik będzie musiał bardzo mocno skupić się na pracy, aby sprostać swoim własnym wymaganiom. Praca ta może czasem być ciężka i trudna.
Miłość: Oczekiwania Wodnika względem miłości mogą bardzo mocno różnić się od tego, na co w najbliższym czasie może liczyć osoba spod tego znaku.
Zdrowie: Uważaj na kłopoty z ciśnieniem.


Praca i finanse: W tym miesiącu zodiakalne Ryby wykażą się inwencją i będą miały mnóstwo pomysłów na to w jaki sposób zarobić pieniądze.
Miłość: Dla związków walczących z kryzysem listopad może okazać się zmierzchem związku.
Zdrowie: Możesz mieć problemy z utrzymaniem odpowiedniej wagi.
Horoskop Horoskop Reviewed by Tarot Marsylski on listopada 04, 2019 Rating: 5
Obsługiwane przez usługę Blogger.